Biz...
Abaküs
Program
Metodoloji
SSS

 

Ana Sayfa | Bayilik | Eğitmenlik | İletişim

 

 

 

BİZ KİMİZ...

 

 

ARGES 1995 yılından itibaren yetişkin eğitimleri üzerine uzmanlaşmış bir Eğitim ve Danışmanlık firmasıdır.

 

Bilgi Teknolojileri alanında teknik eğitimlerin yanı sıra, kişisel gelişim eğitimleri gibi çok geniş bir alanda eğitim ve danışmanlık çalışmalarını 15 yıldır sürdürmektedir.

 

Bunun yanı sıra Proje Geliştirme ve Yönetme, Maliyet Analizi ve Fizibilite, Süreç İyileştirme ve Kalite Sistemlerinin Geliştirilmesi, Kurumsal Kaynakların Planlanarak Etkin Kullanımı konularında da faaliyetlerini sürdürmektedir.

 

ARGES’in Kurucusu Tural SARIKAYA, her anne baba gibi 5,5yaşındaki oğlu Tuna’nın eğitimi ve zeka gelişimi için, Tuna 2-3 yaşına geldiğinde araştırmalar yapmaya başlamış ve onun için en iyisini bulmayı hedeflemişti. 2010 yılı itibariyle araştırmalarını tamamladığında çocuğu için en iyi zeka gelişimini yüzyıllar boyunca uzak doğuda uygulanan bir eğitim sistemini oğluna uygulamaya karar verdi.

 

ARGES olarak “her çocuk farklıdır” felsefesi ile yola çıkarak yıllardır uzak doğu ülkeleri Japonya, Tayvan, Çin,  Hong Kong, Malezya, Singapur, Yeni Zelanda, Hindistan,  Avustralya ve İngiltere’de de okullarda çocuklara öğretilen “Zihinsel İşlem Sistemi Eğitim Metodolojisi”ni Türkiye’de çocuklarımıza uygulayarak “Çocuklarımızdaki Dehayı Keşfetmenizi” sağlamayı ilke edindik.

 

Okul Öncesi...
1. - 5. Sınıflar...
6. - 8. Sınıflar...
Beyin Gelişimi...
Metodoloji...
Kazandırdıkları...
Düşünceler...
Videolar...
Öğretmenler...
Materyaller...
İletişim...

 

© 2011 ARGES Mental Aritmetik. Bütün hakları saklıdır.